Збірна Сербії розгромила Росію й вивела Угорщину в еліту Ліги націй

18 листопада 2020, 23:52
Груповий етап турніру в 2020 році завершився, відомі всі півфіналісти

/ Фото: Reuters

Досить несподіваним переможцем групи В3 в Лізі націй стала збірна Угорщини. Наші західні сусіди обскакали більш імениті команди Туреччини, Сербії і Росії й вийшли в елітний дивізіон! Раніше в середу суперник збірної України на Євро-2020 програв Вірменії лобовий матч Ліги націй.

В останньому турі угорцям потрібно було зіграти з турками краще, ніж росіянам з сербами. І все склалося якнайкраще. Збірна Угорщини на стадіоні імені Ференца Пушкаша в другому таймі забила два м'ячі, причому, другий — на п'ятій доданій хвилині (2:0). Італійський тренер Марко Россі вивів угорців в Лігу А з дуже складної групи.

А ось збірна Росії зазнала чергової ганьби в Белграді. Уже в першому таймі серби забили чотири м'ячі, а після перерви ще один — 5:0. Дубль оформив форвард "Реала" Лука Йович, по голу на свій рахунок записали Радоньїч, Влахович і Младенович.

Примітно, що для сербів ця перемога стала першою в шести матчах турніру. Отже, росіяни програли два останні поєдинки туркам і угорцям й відкотилися на другу позицію.

Сьогодні УЄФА покарав Норвегію поразкою за відмову грати через коронавірус.