Збірна Сенегалу стала першим півфіналістом Кубка Африки

10 липня 2019, 20:59
У чвертьфінальному поєдинку сенегальці мінімально перемогли Бенін

/ Фото: AFP

Сьогодні визначився перший півфіналіст Кубка африканських націй. У чвертьфінальному поєдинку збірна Сенегалу мінімально обіграла команду Беніну – 1: 0.

Все про Кубок Африки-2019: розклад та результати матчів, вся сітка турніру аж до фіналу

Автором єдиного гола в матчі став півзахисник "Евертона" Ідрісса Гейє, який відзначився на 70-й хвилині після передачі форварда "Ліверпуля" Садіо Мане. Догравав зустріч Бенін у меншості. На 83-й хвилині матчу захисник Олів'є Вердон отримав пряму червону картку.

Тепер в півфінальному матчі Сенегал зіграє з переможцем пари Мадагаскар – Туніс.

Нагадаємо, що раніше Єгипет після сенсаційного вильоту з Кубка Африки залишився без тренера і главы федерації. Єгиптяни не пробилися до чвертьфіналу Кубка Африки вперше з 2004 року.

Раніше партнера Салаха вигнали з Кубка Африки за розсилку відео своїх геніталій. Господарі турніру оскандалились через необережність свого півзахисника Амри Уарди.

Найтитулованішою командою Африки є збірна Єгипту. "Фараони" сім разів ставали переможцями Кубка Африки, правда, востаннє в 2010 році.