Збірна Росії забила українцеві чотири сухих м'ячі у відборі Євро-2020

24 березня 2019, 18:02
Киянин Дмитро Непогодов не зміг врятувати Казахстан від розгрому в поєдинку з росіянами

/ Фото: AFP

В Астані завершився матч відбору Євро-2020 між Казахстаном і Росією. Збірна Казахстану, що раніше сенсаційно розгромила Шотландію (3: 0), в цей раз була розгромлена сама з рахунком 0: 4.

За Росію, перед цим програла Бельгії, в матчі з Казахстаном забивали Черишев (19, 45), Дзюба (52). Ще один м'яч гравець господарів Бейсебеков відправив у свої ворота на 62-й хвилині.

Відзначимо, що Дзюба забив вперше за 16 матчів. Його безгольова серія продовжилася 1308 хвилин. Тоді як Черишев відзначився в третьому поспіль матчі за збірну Росії. У нього 9 голів в останніх 10 офіційних іграх.

Нагадаємо, що ворота збірної Казахстану з минулого року захищає 31-річний уродженець Києва Дмитро Непогодов. На юнацькому рівні він виступав за київське "Динамо", потім в його кар'єрі були французький "Марсель", донецький "Металург", "Ворскла". А після переходу в казахстанський "Тобол" він погодився на пропозицію місцевої федерації футболу захищати кольори збірної Казахстану.

У грі з Росією Непогодов зробив чимало сейвів, які врятували Казахстан від ще більшого розгрому.

Всі голи в матчі Казахстан – Росія (0:4)

Як повідомлялося раніше, 15 останніх голів збірної Італії забили 15 різних гравців.

Також повідомлялося, що Марлос не допоможе Україні в матчі проти Люксембургу.