Збірна Росії в светрах СРСР програла Фінляндії 0:3

17 квітня 2015, 11:33
У матчі хокейного Євротуру збірна Росії на виїзді програла команді Фінляндії, відігравши період в светрах "СРСР"

Збірна Росії в светрах СРСР. Кадр з трансляції

Збірна Росії з хокею провела перший період матчу Євротуру з командою Фінляндії в червоних ретросвітерах з написом СРСР на грудях.

Ініціатива виходила від фінської сторони і була приурочена до 50-річчя арени "Хакаметса" в Тампері, на якій проходила гра. У перерві російська команда змінила ретроформу на звичну з двоголовим орлом.

Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 3:0. Першу шайбу на 26-й хвилині закинув Томмі Хухтала, другу на 59-й – Самі Лепісто, третю за 15 секунд до фінальної сирени у порожні ворота відправив Петрі Контіола.

У загальному заліку Еврохоккейтура збірна Росії опустилася на третє місце, пропустивши вперед фінів. Обидві команди набрали по 13 очок, але представники Суомі мають перевагу за різницею закинутих і пропущених шайб. У суботу, 18 квітня, команди зустрінуться знову.