Збірна Росії з Нойштедтером програла товариський матч Чехії

1 червня 2016, 20:56
За росіян дебютував німець з українським корінням Роман Нойштедтер

Чехи виграли. Фото AFP

Збірна Чехії перемогла команду Росії в товариському матчі. Зустріч проходила в австрійському Інсбруку і завершилася з рахунком 2:1. На матчі були присутні 650 глядачів.

На шостій хвилині Олександр Кокорін підхопив м'яч на правому краю штрафного, трохи наблизився і щільно пробив у дальній кут. М'яч, підстрибнувши перед Петром Чехом, прошмигнув йому під пахву.

У дебюті другого тайму екс-гравець ЦСКА Томаш Нецід головою скинув м'яч на лінію штрафного на Томаша Росіцкі, який пробив у ближній лівий кут – Марінато Гілерме не дотягнувся. У кінцівці гри Ладислав Крейчі прострілив з лівого флангу вздовж воріт, а Нецід на лінії воротарського випередив Романа Нойштедтера, в дотик пробивши під поперечину.

Чехія – Росія – 2:1

Голи: Кокорін, 6 (0:1); Росіцкі, 49 (1:1); Нецід, 90 (2:1).