Збірна Росії обіграла Фінляндію на Кубку світу з хокею і вийшла на Канаду

23 вересня 2016, 09:31
Фінляндія на груповому етапі закинула лише одну шайбу

Фото AFP

Хокеїсти збірної Росії завдали поразки команді Фінляндії в заключному матчі групового етапу Кубка світу (3:0).

Рахунок в матчі був відкритий у другому періоді і зробив це Володимир Тарасенко, якому асистував Олександр Овечкін. Лише через дві хвилини форвард ЦСКА Іван Телегін подвоїв перевагу своєї команди. У третьому періоді закинутою шайбою відзначився Євген Малкін.

Таким чином, підопічні Олега Знарка виходять до півфіналу турніру, де їм належить 25 вересня провести зустріч зі збірною Канади. В іншому півфіналі зіграють збірні Швеції та Європи.

Раніше на старті Кубка світу команда з РФ поступилася збірній Швеції (1:2) і здолала команду Північної Америки, складену з гравців не старше 23 років (4:3). Збірна Фінляндії до матчу з Росією програла Північній Америці (1:4) і Швеції (0:2).