Збірна Польщі сенсаційно вибила Португалію з молодіжного Євро-2019

21 листопада 2018, 12:37
Жеребкування фінального турніру молодіжного чемпіонату Європи відбудеться 23 листопада

Молодіжна збірна Польщі сенсаційно обіграла Португалію у плей-офф

Визначилися всі учасники молодіжного чемпіонату Європи 2019 року – останніми стали збірні Польщі та Австрії , які в стикових матчах залишили за бортом фінального турніру відповідно команди Португалії та Греції . Нагадаємо , щомолодіжна збірна України не змогла пробитися на Євро-2019 ( U-21),посівши третє місце у відбірковій групі після Англії і Голландії .

Причому польська молодіжка влаштувала справжню сенсацію – після домашньої поразки (0: 1) в першому матчі плей-офф розірвала Португалію в дебюті поєдинку в Шавіші. До 24-ї хвилини поляки вигравали – 3: 0, на початку другого тайму пропустили один м'яч, але втримали перемогу з рахунком 3: 1. Голи у тріумфаторів забивали 20-річний Бєлік ( "Чарльтон"), 21-річний Ковнацький ("Сампдорія") і 19-річний Шиманський ( "Легія").

Збірна Австрії U-21 двічі обіграла Грецію з рахунком 1: 0.

Жеребкування фінальної частини Євро-2019 (U-21) відбудеться 23 листопада в Болоньї. Її учасники – 12 збірних. Це господарі турніру з Італії, дев'ять переможців груп – Хорватія, Іспанія, Данія, Англія, Німеччина (діючий чемпіон Європи), Бельгія, Сербія, Румунія та Франція, а також два переможці плей-офф – Польща і Австрія.

Італія потрапить в групу A під №1, в кошику 1 залишаться Німеччина і Англія. Кошик 2 – Іспанія, Данія, Франція, кошик 3 – всі інші.

Фінальний турнір пройде з 16-го по 30 червня 2019 року в Італії.

Тим часом у неділю, 2 грудня, в Дубліні
 відбудеться жеребкування відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Будуть сформовані 10 груп ( п'ять – по п'ять команд , п'ять – по шість ) . У фінальний турнір вийдуть по дві кращі команди кожної групи .