Збірна Нігерії вибила боснійців з ЧС-2014

22 червня 2014, 08:18
Нігерійці святкували мінімальну перемогу над європейцями

Підтримка збірної Нігерії. Фото AFP

Збірна Боснії і Герцеговини зазнала поразки від команди Нігерії в матчі групового раунду чемпіонату світу і позбулася шансів на вихід в плей-офф турніру.

Зустріч групи F, яка відбулася в Куябі в неділю, завершилася перемогою нігерійців з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у грі забив на 29-й хвилині Пітер Одемвінгіє. За кілька секунд до кінця гри боснійці могли зрівняти рахунок в матчі, але м'яч після удару Едіна Джеко спочатку зачепив воротаря нігерійців, а потім влучив у штангу. Також на 21-й хвилині арбітр зустрічі відмінив гол Джеко, зафіксувавши у нападника положення поза грою. Однак відеоповтор показав, що суддя припустився помилки і гол був забитий за правилами.

Нігерійці після двох матчів набрали 4 очки і посідають друге місце у своєму квартеті. Боснійці, програвши два стартові матчі, позбулися навіть теоретичних шансів на вихід з групи.

У заключному матчі групового раунду збірна Нігерії зіграє з лідером групи F командою Аргентини, яка достроково забезпечила собі участь у плей-офф, футболісти Боснії і Герцеговини зустрінуться зі збірною Ірану. Обидва матчі пройдуть 25 червня.