Збірна Коста-Ріки вп'яте у своїй історії зіграє на чемпіонаті світу

8 жовтня 2017, 11:11
Від КОНКАКАФ на мундіаль відібрали вже дві команди

Уотсон забив вирішальний гол. Фото

Збірна Коста-Ріки в компенсований арбітром час уникла поразки в матчі з командою Гондурасу в рамках відбору на ЧС-2018. На гол Едді Ернандеса в середині другого тайму господарі відповіли точним ударом у виконанні Кендале Уостона на п'ятій доданій хвилині.

Нічийний результат (1: 1) дозволив команді Коста-Ріки посісти друге місце у відбірковій групі Північної Америки і завоювати право участі на світовій першості.

Мексика забезпечила собі перше місце, Коста-Ріка – друге. В останньому турі визначиться, хто стане третім учасником турніру від регіону, а також хто вийде в міжконтинентальні стикові матчі, де зіграє з представником Азії (Австралія або Сирія).

Збірна Коста-Ріки стала 13-ю учасницею ЧС-2018. Костариканці пробилися на головний футбольний турнір планети в п'ятий раз у своїй історії.

Учасниками ЧС-2018 вже також є:

Європа: Росія (господиня турніру), Бельгія, Німеччина, Англія, Іспанія.

Азія: Іран, Японія, Південна Корея, Саудівська Аравія;

Південна Америка: Бразилія;

КОНКАКАФ: Мексика, Коста-Ріка;

Африка: Нігерія.

Нагадаємо, що збірна України серед претендентів на поїздку на мундіаль. У своєму останньому
матчі наша команда обіграла Косово – 2:0.

Тепер в понеділок підопічні Андрія Шевченка зіграють вдома вирішальний матч проти Хорватії . Нашу команду влаштовує тільки перемога .

Переможці дев'яти груп в європейській відбірковій зоні отримають прямі путівки на чемпіонат світу -2018 . Кращі вісім збірних з числа тих , що посядуть другі місця в своїх групах , продовжать боротьбу за путівки на турнір в стикових матчах. Збірна України все ще може зайняти як перше, так і друге місце в групі.

Цікаво , що вперше в історії національної команди її буде підтримувати дитячий фан – сектор. Близько 400 дітей на "Олімпійському" будуть вболівати за Україну в матчі против Хорватії.