Збірна Казахстану знову легко обіграла Україну в Броварах

13 грудня 2017, 23:28
Товариський поєдинок хокейних збірних завершився з рахунком 0: 3

Україна - Казахстан - 0:3

На броварській арені "Термінал" відбувся другий поспіль товариський матч збірних України і Казахстану.

Після поразки днем раніше з рахунком 1: 5 команда Олександра Савицького змогла у другому матчі протримати інтригу аж до екватора поєдинку, але в другій половині другого періоду гостям вдалося відзначитися тричі.

Цікаво, що казахи відзначилися в більшості (4х3), меншості (4х5) і при рівних складах (5х5).

Третій період також успіху нашій команді не приніс, зате кілька пристойних сейвів у свій актив додав 17-річний дебютант збірної України воротар Артур Оганджанян.

Україна – Казахстан 0: 3 (0: 0, 0: 3, 0: 0)

0: 1 – Дульнєв (Пєлєвін – бол.) – 30:49
0: 2 – Рахманов (Шестаков, Савицький) – 32:36
0: 3 – Кучин (Бурделєв – мен.) – 37:53

Нагадаємо, що в серпні Федерація хокею України дискваліфікувала гравців, які повинні були здати матч чемпіонату світу. Справжність розписок Захарченка та Вариводи нібито була підтверджена.

При цьому тренер збірної України Олександр Савицький не вірить, що гравці могли здавати матч чемпіонату світу.