Збірна Катару вперше виграла Кубок Азії з футболу

1 лютого 2019, 18:17
У фінальному поєдинку катарці перемогли команду Японії

/ Фото: AFP

Сьогодні в ОАЕ відбувся фінальний матч Кубка Азії-2019, в якому зустрічалися збірні Японії та Катару. Перемогу в матчі з рахунком – 3: 1 здобули катарці, вперше в історії стали переможцями Кубка Азії.

Катар відкрив рахунок в матчі на 12-й хвилині, коли свій дев'ятий м'яч на турнірі забив нападник Алі Алмоез, побивши рекорд легендарного іранця Алі Даеї. Через 15 хвилин катарці збільшили свою перевагу в рахунку – гол забив Абдулазіз Хатім. За рахунку 0: 2 команди пішли на перерву. У другому таймі японцям вдалося відіграти один м'яч – на 69-й хвилині відзначився Такумі Мінаміно. Однак більшого збірна Катару японцям не дозволила, а на 82-й хвилині повернула собі комфортну різницю в рахунку в два м'ячі, коли Акрам Афіф реалізував пенальті. В результаті Катар, до КА-2019 ніколи не долав стадію 1/4 фіналу турніру, вперше виграв змагання, обігравши в фіналі найтитулованішу команду в історії Кубка Азії: японці перемагали в турнірі чотири рази – в 1992, 2000, 2004 і 2011 роках.

Це найбільший успіх в історії збірної Катару. Нагадаємо, у 2022 році Катар прийме чемпіонат світу.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали цікаві факти з минулого і сьогодення Кубка Азії. Чемпіонат цього континенту має навіть значно довшу історію, ніж чемпіонат Європи. Кубок Азії проводиться з 1956 року