Збірна Іспанії вийшла у фінал молодіжного чемпіонату Європи з футболу

28 червня 2019, 00:14
У півфінальному поєдинку іспанці розгромили команду Франції

/ Фото: AFP

Визначився другий фіналіст молодіжного чемпіонату Європи з футболу, вік до 21 років. Ним стала команда Іспанії, яка в півфіналі розгромила Францію – 4:1.

Іспанці пішли на перерву, ведучи в рахунку 2:1, хоча вже на 16-й хвилині поступалися (0:1). Гол з пенальті забив Жан-Філіп Матета. Іспанія відігралася на 28-й хвилині після удару Марка Роки, а на п'ятій компенсованій до першого тайму хвилині Мікель Оярсабаль вивів "червону фурію" вперед.

Після перерви іспанці довели матч до великої перемоги. На 47-й хвилині відзначився Даніель Ольмо, а на 66-й хвилині забив Борха Майораля (4:1).

У фіналі Іспанія зіграє проти Німеччини. Німці у півфіналі перемогли Румунію – 4:2. Фінал відбудеться 30 червня.

Цікаво, що на попередньому чемпіонаті Європи у фіналі також грали ці команди і тоді Німеччина обіграла Іспанію – 1:0.

Нагадаємо, молодіжна збірна України (U 20) стала чемпіоном світу. У фіналі наші футболісти перемогли Південну Корею – 3:1.

Як ми повідомляли раніше, гравець "Динамо" зробив татуювання, присвячене перемозі на чемпіонаті світу. Денис Попов прикрасив свою ногу зображенням трофея молодіжного мундіалю.

Також ми писали, чому тренер чемпіонів світу Петраков не працюватиме з клубами. "Я просто вважаю, що кожен мусить займатися своєю справою, – заявив Олександр Петраков. - Мені дуже складно працювати з клубом, там господарі розповідають, що треба робити. Для мене це смерть. Я сам собі господар".