Збірна Грузії виграла перший в історії матч Ліги націй

6 вересня 2018, 19:08
У виїзному поєдинку грузини обіграли Казахстан

Грузини перемогли на виїзді. фото kff.kz

Збірна Грузії здобула перемогу над Казахстаном в першому матчі в історії Ліги націй УЄФА. Зустріч відбулася в Астані на стадіоні "Астана Арена" і завершилася з рахунком – 2:0 на користь гостей.

На 69-й хвилині півзахисник Георгій Чакветадзе відкрив рахунок у матчі, а через п'ять хвилин захисник господарів Сергій Малий забив у власні ворота.

Грузія і Казахстан виступають в першій групі Ліги D, їхніми суперниками також є команди Латвії та Андорри, які зіграють між собою сьогодні (початок – о 21:45).

Нагадаємо, що сьогодні збірна України в місті Угерське-Градіште стартує в Лізі націй. Суперником нашої команди буде збірна Чехії. Поєдинок розпочнеться о 21:45 за київським часом. Ми ведемо онлайн-трансляцію матчу Чехія – Україна.

Цього тижня відбулася презентація нової форми збірної України. Домашній комплект форми традиційного жовтого кольору, гостьова – синього. Новинкою стала поява резервної форми збірної України білого кольору. Також, крім екіпіровки польових гравців, були представлені зразки форми голкіперів. Вони червоного і чорного кольорів. Родзинкою екіпіровки стало нанесене на спину гасло "Слава Україні".