Збірна Голландії вперше в історії вийшла у фінал чемпіонату світу з футболу

4 липня 2019, 01:01
У додатковий час голландки обіграли команду Швеції

/ Фото: AFP

Визначився другий фіналіст жіночого чемпіонату світу з футболу. Вперше в історії за трофей побореться збірна Голландії. В 1/2 фіналу голландки в додатковий час дотиснули Швецію – 1:0. Переможний гол на 99-й хвилині забила дальнім ударом Джекі Грунен з "Манчестер Юнайтед".

Нагадаємо, першою до фіналу вийшла збірна США. У драматичному поєдинку американки обіграли команду Англії з рахунком – 2:1. За 10 хвилин до кінця основного часу був призначений пенальті в ворота американок. Однак захисниця англійської збірної Стеф Х'ютон з "точки" не змогла переграти голкіпера США і перевести гру в додатковий час.

Таким чином, 6 липня у матчі за "бронзу" зустрінуться збірні Англії і Швеції, а 7 липня в фіналі чемпіонату світу зіграють Голландія та США. Американки – чинні чемпіонки світу і найтитулованіші на планеті, у них три Кубки світу – 1991 року, 1999 року, 2015.

Як повідомлялося раніше, сексапільній футбольній судді з Бразилії Фернанді Коломбо надійшла пропозиція працювати в ескорті. Про це дівчині повідомили у соцмережах. "Сьогодні я отримала електронний лист, який змусив мене відчувати себе використаною, тому що він містить аморальну сексуальну пропозицію", – заявила Фернанда.

Зі слів дівчини, їй запропонували "проводити зустрічі з розумними, освіченими і поважними чоловіками" за мінімум 7 тисяч доларів. Днями Фернанда пожартувала над одним з футболістів під час матчу. Гравець очікував, що рефері покаже йому жовту картку, але Коломбо дістала з кишені носовичок.