Збірна Голландії стала другим фіналістом Ліги націй

7 червня 2019, 00:36
У півфіналі голландці обіграли в додатковий час Англію

/ Фото: AFP

Визначилися фіналісти першого в історії розіграшу Ліги націй УЄФА. Другу путівку у вирішальний матч турніру, який відбудеться 9 червня, здобула збірна Голландії. У важкому поєдинку голландці в додатковий час обіграли Англію з рахунком – 3:1.

Голландія – Англія: відео голів матчу

Англійці першими відкрили рахунок. На 32-й хвилині Решфорд реалізував пенальті, після того як його збив у штрафному де Ліхт. Винуватець того епізоду виправився на 73-й хвилині. Після навісу з кутового на ближню штангу де Ліхт, випередивши захисника, головою точно пробив в кут воріт. Англійці були близькі вирвати перемогу в самій кінцівці. Лінгард втік один на один і відправив м'яч у сітку. Але рефері взяв допомогу системи VAR, яка визначила міліметровий офсайд у британця.

А в додатковий час голландці скористалися двома грубими помилками англійського захисту – і перемогли.

Голландія – Англія – ​​3:1
Голи: де Діхт (73), Уокер (97, авт.), Промес (114) – Решфорд (32, пен.)

Раніше першим фіналістом стала збірна Португалії, яка обіграла Швейцарію – 3:1, хет-тріком відзначився Кріштіану Роналду.