Збірна Голландії стала чемпіоном Європи з футболу

20 травня 2019, 12:20
У фінальному поєдинку голландці впевнено обіграли команду Італії

/ Фото: Twitter

Збірна Голландія виграла у Італії (4:2) у фінальному матчі Євро-2019 (U-17) і стала володарем золотих медалей турніру.

На 20-й хвилині рахунок відкрив нападник Нідерландів Сонті Хансен. До перерви команда Петера ван дер Вени забила ще двічі – відзначилися форвард Науфаль Банніс і захисник Ян Матс. Італійський нападник Лоренцо Коломбо відіграв один м'яч на 56-й хвилині. В середині другого тайму гол забив хавбек Нідерландів Наджи Юнювар. В кінці матчу Коломбо оформив дубль.

Голландія – Італія – ​​4:2
Голи: Хансен (20), Банніс (37), Матс (45), Юнювар (70) – Коломбо (56), Коломбо (89)

Для голландців це друга перемога поспіль і четверта в історії турніру (2011, 2012, 2018, 2019). Найчастіше чемпіонами ставали тільки збірні Португалії (4) та Іспанії (6).

Нагадаємо, що вчора донецький "Шахтар" достроково став чемпіоном України. Автором золотого гола "Шахтаря" став натуралізований бразилець Жуніор Мораес, який відзначився на 11-й хвилині. Таким чином "гірники" 12-й раз за свою історію вибороли "золото" національної першості.