Збірна Німеччини виграла у Латвії битву за чвертьфінал чемпіонату світу з хокею

17 травня 2017, 00:27
Німці вирвали перемогу в серії буллітів

Шайба у воротах Латвії. Фото AFP

Збірна Німеччини здобула вольову перемогу над Латвією у заключному матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею 2017 року. Зустріч, що проходила на "Ланксесс-Арені" в Кельні, завершилася з рахунком – 4:3 Б.

Перший період пройшов без закинутих шайб, а в середині другої двадцятихвилинки німці протягом 27 секунд двічі вразили ворота суперника. Голи на свій рахунок записали Давид Вольф та Денніс Зайденберг. До перерви латвійці відіграли одну шайбу завдяки Гунарсу Скворцову, а в третьому періоді Яніс Спруктс зрівняв рахунок. За чотири хвилини до фінальної сирени Андріс Джеріньш вперше в матчі вивів Латвію вперед, проте незабаром Фелікс Шюц перевів гру в овертайм. Переможець визначився у серії буллітів, вирішальний гол забив Фредерік Тіффельс.

Німеччина стала останнім чвертьфіналістом ЧС-2017, посівши четверте місце в групі А.