Збірна Німеччини стала першим фіналістом молодіжного Євро-2019

27 червня 2019, 22:00
У півфіналі німці здобули вольову перемогу над командою Румунії

Німці вирвали перемогу в компенсований час / Фото: AFP

Збірна Німеччини вийшла у фінал молодіжного чемпіонату Європи, вік до 21 років. У півфіналі німці зустрічалися з Румунією і добилися вольової перемоги – 4: 2.

На перерву збірна Німеччини пішла, поступаючись в рахунку. На гол Надіма Амірі на 21-й хвилині румуни відповіли дублем Георге Пушкаша (2: 1). Німці зрівняли рахунок на 51-й хвилині після удару Джанлуки Вальдшмідта, який реалізував пенальті. Він же вивів збірну Німеччини вперед на 90-й хвилині, а Надим Амірі подвоїв перевагу на четвертій компенсованій хвилині.

Німеччина U21 – Румунія U21 – 4: 2

Голи: Амірі (21), Вальдшмідт (51), Вальдшмідт (90), Амірі (90 + 4) – Пушкаш (26, пен.), Пушкаш (44) (1: 2),

У фіналі Німеччина зіграє проти переможця пари Іспанія U21 – Франція U21.

Нагадаємо, молодіжна збірна України (U 20) стала чемпіоном світу. У фіналі наші футболісти перемогли Південну Корею – 3: 1.

Як ми повідомляли раніше, гравець "Динамо" зробив татуювання, присвячене перемозі на чемпіонаті світу. Денис Попов прикрасив свою ногу зображенням трофея молодіжного мундіалю.

Також ми писали, чому тренер чемпіонів світу Петраков не працюватиме з клубами. "Я просто вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою, – заявив Олександр Петраков. – Мені дуже складно працювати з клубом, там господарі розповідають, що треба робити. Для мене це смерть. Я сам собі господар".