Збірна Гаїті вийшла в плей-офф золотого кубка КОНКАКАФ

14 липня 2015, 11:57
Матчі 1/4 фіналу відбудуться 18-19 липня, а переможець турніру зіграє з володарем Золотого кубка КОНКАКАФ 2013 року – збірної США

Футболісти збірної Гаїті завдали поразки команді Гондурасу в заключному матчі групового етапу Золотого кубка КОНКАКАФ і вийшли в плей-офф турніру, який проходить в США і Канаді.

Матч групи А, що відбувся в Канзасі, завершився перемогою збірної Гаїті з рахунком 1:0. Єдиний м'яч забив на 13-й хвилині Дакенс Назон. Перемога дозволила Гаїті набрати 4 очки і вийти з другого місця в групі в плей-офф. Перше місце в квартеті А зайняли чинні переможці та господарі турніру футболісти збірної США.

У паралельному матчі групи збірна Панами зіграла внічию з рахунком 1:1 з командою США і зберегла шанси на потрапляння в чвертьфінал, посівши третє місце в квартеті А.

У чвертьфінал вийдуть дві перші команди з кожної групи, а також дві кращі команди з посіли треті місця. Матчі 1/4 фіналу відбудуться 18-19 липня.

Переможець цього турніру, в якому беруть участь збірні країн Північної, Центральної Америки та Карибського басейну, зіграє з володарем Золотого кубка КОНКАКАФ 2013 року – збірної США – за путівку на Кубок конфедерацій-2017 в Росії.