Збірна Франції скромно обіграла Перу і вийшла в плей-офф ЧС-2018

21 червня 2018, 20:14
Переможний гол за французів забив Мбаппе в першому таймі

Мбаппе вразив порожні ворота. фото AFP

Сьогодні визначився ще один учасник 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. У плей-офф мундіалю виступатиме збірна Франції, а ось команда Перу завершить свої виступи на груповому етапі турніру. У поєдинку другого туру в Єкатеринбурзі французи досить скоромно обіграли перуанців – 1: 0.

Ми вели онлайн-трансляцію матчу Франція – Перу.

Перуанці здивували з перших хвилин, заволодівши м'ячем і пробую розвивати свої атаки. Однак нестача креативності не давала команді шансів вивести своїх форвардів на ударні позиції. У французів виходило значно небезпечніше. Спочатку Грізманн пробував бити в ближній кут, але м'яч звалився з ноги. Погба з дальнього пострілу не влучив у ворота. Потім Варан вже головою цілився в дальній кут, не вистачило трохи.

Відповідь Перу була валідольною. Герреро захисники забули в штрафній і той потужно пробив, Льоріс якимось дивом зреагував на удар і відбив м'яч ногами. Тут же Мбаппе намагається п'ятою хитро підправити м'яч у сітку, але йому не вдається обдурити воротаря.

І все-таки Франція відкриває рахунок. Жиру під невеликим кутам пробивав по воротах, м'яч рикошетом від захисника по великій дузі перелетів голкіпера і Мбаппе відправив його в порожні ворота.

Після перерви збірна Перу до фінального свистка просиділа на воротах французів. Був забійний момент у Акіно, але м'яч після його удару влучив у хрестовину. Потім були напівмоменти у Герреро і Каррільно, але вирвати нічию перуанцям не вдалося.

Франція – Перу – 1:0

Гол: Мбаппе (34)

Свої наступні матчі команди проведуть 26 червня. Данці зіграють проти Франції, а Австралія зустрінеться з Перу.

Нагадаємо, що в іншому сьогоднішньому матчі групи С збірні Данії та Австралії зіграли внічию – 1: 1.