Збірна Франції обіграла Голландію в Лізі націй

9 вересня 2018, 23:49
Чемпіони світу здобули першу перемогу на турнірі

Жиру святкує гол. фото AFP

Сьогодні в Сен-Дені пройшов поєдинок Ліги націй між збірними Франції та Голландії. Чемпіони світу французи здобули першу перемогу на турнірі, вигравши з рахунком – 2: 1.

Французам вдалося забити швидкий гол, на 14-й хвилині Кіліан Мбаппе з метра переправив м'яч в порожні ворота. Голландці змогли зрівняти рахунок на 67-й хвилині, відзначився Райана Бабеля. А перемогу Франції приніс Олів'є Жиру, який забив переможний м'яч на 75-й хвилині.

Нагадаємо, що сьогодні у Львові відбувся матч другого туру європейської Ліги націй, в якому збірна України обіграла Словаччину – 1: 0. Переможний в кінцівці матчу забив Андрій Ярмоленко. Півзахисник "Вест Хема" реалізував пенальті. Раніше, в першому турі збірна України в гостях обіграла Чехію – 2: 1.

Після двох турів українці лідирують у своїй групі. Наступний матч у Лізі націй підопічні Андрія Шевченка проведуть 16 жовтня вдома з Чехією. У Лізі націй будуть розіграні чотири путівки на чемпіонат Європи з футболу 2020 року.