Збірна Данії вирвала перемогу у команди Чехії в серії буллітів

17 травня 2014, 19:47
Данці зберігають шанси потрапити в плей-офф

Фото ІІХФ

Збірна Данії здобула другу перемогу на чемпіонаті світу в Мінську, перегравши команду Чехії в серії післяматчевих кидків з рахунком – 4:3. Збірна Чехії впевнено почала матч і вже до сьомої хвилини двічі вразила ворота суперника. Відзначилися Яромир Ягр і Якуб Клепіш.

Незабаром Стефан Лассен один гол відіграв, але на початку третього періоду Якуб Кіндл зробив рахунок 3:1 на користь чехів. За п'ять хвилин до фінальної сирени Єспер Йенсен скоротив різницю в рахунку до мінімуму, а коли до кінця матчу залишалося 53 секунди, Патрік Бьєркстранд втретє пробив Олександра Салака і перевеел гру в овертайм. У підсумку переможець зустрічі визначився у серії буллітів, вирішальний кидок на рахунку Міккеля Бедкера.

Данія – Чехія – 4:3 Б ( 1:2 , 0:0 , 2:1 , 0:0 , 1:0)

0:1 – Клепіш (Ягр, Німець) – 4:26 ( 5x4 ) .
0:2 – Ягр (Соботка ) – 6:55 ( 5x4 ) .
1:2 – Лассен (Крістенсен ) – 9:56 .
1:3 – Кіндл ( Клепіш, Червенка ) – 45:04 .
2:3 – Йенсен (Столь, Хансен ) – 55:31 ( 5x4 ) .
3:3 – Бьеркстранд (Хансен, Мадсен ) – 59:07 ( 6x5 ).
4:3 – Бедкер – 65:00 (ПБ) .