Збірна Чилі з першого місця вийшла до плей-офф Кубка Америки

20 червня 2015, 10:56
Чилійці в матчі останнього туру групового етапу розгромили Болівію 5: 0

Футболісти збірної Чилі домоглися великої перемоги над командою Болівії у своєму заключному матчі групового етапу домашнього Кубка Америки.

Зустріч групи А , що відбулася в п'ятницю в Сантьяго , завершилася з рахунком 5: 0 на користь господарів. У складі переможців відзначилися Карлес Арангіс (3 -а і 66- а хвилини) , Алексіс Санчес (37), Гарі Медель ( 79), ще один м'яч у свої ворота відправив захисник болівійців Рональд Ральдес ( 86).

Збірна Чилі набрала 7 очок і з першого місця в групі вийшла в чвертьфінал, де зіграє з найкращою командою з тих , що посіли треті місця у своїх квартетах . Команда Болівії ( 4 очки) стала другою в групі і також отримала путівку до чвертьфіналу , в якому зустрінеться з другою збірною групи С.