Збірна Чилі на Кубку Америки розгромила Мексику 7: 0

19 червня 2016, 10:35
В іншому чвертьфінальному матчі збірна Аргентини з рахунком 4: 1 здолала венесуельців

Збірна Чилі розгромила команду Мексики в чвертьфіналі проходить в США Кубка Америки і вийшла в півфінал турніру.

Зустріч в Санта-Кларі в суботу завершилася з рахунком 7: 0 на користь чилійців, у яких покер зробив Едуардо Варгас (44-а хвилина, 52, 57,74), два голи забив Едсон Пуч (16, 87), а ще один – Алексіс Санчес (49).

В іншому чвертьфінальному матчі збірна Аргентини з рахунком 4: 1 здолала венесуельців. У переможців голи забили Гонсало Ігуаїн (8, 28), Ліонель Мессі (60) і Ерік Ламела (71). У венесуельців відзначився Саломон Рондон (70).

У півфіналі аргентинці зустрінуться зі збірною США, чилійці – з колумбійцями. Матчі пройдуть 21 і 22 червня відповідно.