Збірна Чилі достроково вийшла в плей-офф Кубка Америки

22 червня 2019, 09:22
У другому турі чилійці обіграли команду Еквадору

/ Фото: AFP

У ніч на 22 червня в Сальвадорі відбувся матч другого туру групового етапу Кубка Америки Еквадор – Чилі. Зустріч групи С завершилася перемогою чилійської команди з рахунком – 2:1.

Автором першого гола на 8-й хвилині став чилійський півзахисник Хосе Фуенсаліда. В середині першого тайму капітан Еквадору Еннер Валенсія реалізував одинадцятиметровий удар. Автором переможного маячить на 51-й хвилині став Алексіс Санчес.

Додамо, збірна Еквадору догравала гру в меншості: на 89-й хвилині захисник Габріель Ачільер отримав пряму червону картку за удар ліктем в голову Артуро Відаля.

Ця перемога дозволила збірній Чилі набрати 6 очок і достроково вийти в плей-офф турніру. Другу сходинку групи С займає Уругвай (4), третю – Японія (1), замикає квартет Еквадор (0).

Заключний тур в групі пройде в ніч на 25 червня, де Чилі зіграє з Уругваєм, а Еквадор зустрінеться з Японією. Обидва матчі розпочнуться о 02:00 за київським часом.

46-й розіграш Кубка Америки проходить у Бразилії з 14 червня по 7 липня 2019. У попередній раз бразильці приймали турнір у 1989 році. Вдруге поспіль титул захищає збірна Чилі. У турнірі беруть участь 12 команд, в тому числі запрошені представники Азії Японія і Катар, однак вперше за 10 випадків участі поспіль в турнірі не зіграє команда Мексики.