Збірна Чехії в овертаймі переграла Францію на ЧС з хокею

20 травня 2014, 23:23
Французи у чвертьфіналі зіграють з росіянами

Хокеїсти збірної Чехії в овертаймі обіграли команду Франції у матчі групового етапу чемпіонату світу, який проходить у Мінську.

Зустріч групи А, що відбулася у вівторок на льоду "Чижівка-Арени", завершилася з рахунком 5:4 (1:3, 3:0, 0:1, 1:0) на користь чехів, які змогли виграти, поступаючись з різницею у три голи.

У складі переможців шайби закинули Володимир Соботка (20-а хвилина), Іржі Сєкач (25), Яромир Ягр (32), Мартін Затович (33) і Ян Koварж (63). У французів відзначилися Жюльєн Дерозьє (7, 18, у більшості), Лоран Меньє (19) і Антуан Руссель (43).

Збірна Чехії набрала 12 очок і кваліфікувалася у чвертьфінал з третього місця в групі. Команда Франції (11) вийшла в наступний раунд з четвертої позиції.

У чвертьфіналі світової першості чехи зіграють зі збірною США, а французи зустрінуться з командою Росії.