Збірна Бразилії не виграла у команди з Центральної Америки вперше з 2001 року

24 березня 2019, 11:11
Бразильці в товариському матчі зіграли внічию зі збірною Панами

/ Фото: AFP

У суботу, 23 березня, в португальському місті Порту відбувся товариський матч між збірними Бразилії та Панами. Зустріч пройшла на стадіоні "Драгау" і завершилася внічию – 1: 1.

На 32-й хвилині Лукас Пакета відкрив рахунок, забивши свій перший гол за національну команду. Через кілька хвилин панамці відігралися: відзначився Адольфо Мачадо.

Збірна Бразилії вперше за 18 років не змогла перемогти національну команду з Центральної Америки. В останній раз пентакампеони не змогли здолати команду з Центральної Америки в 2001 році. Тоді бразильці програли Гондурасу (0: 2) в чвертьфіналі Кубка Америки.

Таким чином, перервалася переможна серія Бразилії, що налічувала тринадцять перемог над центральноамериканскими збірними.

Також це всього п'ятий випадок в історії, коли збірна з Центральної Америки не програла Бразилії. В інших 23 матчах перемагали бразильці.

Раніше ми писали, що збірна Мальти виграла вдома вперше за 13 років. У відбірковому матчі Євро-2020 мальтійці обіграли Фарерські острови.

Нагадаємо, що у п'ятницю Україна зіграла внічию з чемпіонами Європи Португалією на виїзді. Наша команда зберегла свої ворота в недоторканності, незважаючи на атакуючу міць португальців на чолі з Кріштіану Роналду.