Збірна Білорусі програла четвертий матч поспіль на хокейному ЧС

9 травня 2018, 20:27
В іншому матчі збірна Німеччини розгромила Південну Корею

Збірна Білорусі знову програла. фото AFP

Збірна Білорусі зазнала четвертої поспіль поразки на чемпіонаті світу з хокею, який проходить в ці дні у Данії. У четвертому турі групового етапу білоруські хокеїсти поступилися збірній Швейцарії. Зустріч групи А пройшла в середу в Копенгагені і завершилася з рахунком 5: 2 (2: 2, 1: 0, 2: 0) на користь швейцарців.

У складі переможців дубль оформив Джоел Вермін (на 2-й і 40-й хвилинах), ще по одній шайбі закинули Свен Андрігетто (19), Енцо Корві (43) і Тімо Майер (47). У білорусів відзначилися Джефф Плетт (6) і Олександр Павлович (11).

Збірна Білорусі в наступному матчі 11 травня зіграє з чехами, а збірна Швейцарії днем пізніше зустрінеться зі збірною Росії.

У паралельному матчі групи В збірна Німеччини здобула перемогу над командою Південної Кореї з рахунком 6: 1 (1: 0, 3: 0, 2: 1). У складі переможців шайби закинули Леон Драйзайтль (11-а хвилина), Язін Еліц (21, 49), Патрік Хагер (30), Фредерік Тіффельс (35) і Яннік Зайденберг (53). У суперників відзначився Брок Радунське (58).

У наступному матчі збірна Німеччини 12 травня зіграє з командою Латвії, днем раніше збірна Південної Кореї зустрінеться з командою США.

Нагадаємо, що сьогодні в фіналі Кубка України буде зіграний матч "Шахтар" – "Динамо": онлайн уже йде на нашому сайті.