Збірна Білорусі зазнала п'ятої поразки на чемпіонаті світу

11 травня 2018, 23:41
Білоруські хокеїсти пропустили три шайби від Чехії

Чехи виграли матч. фото AFP

У п'ятницю, 11 березня, у п'ятому турі чемпіонату світу з хокею в групі А зустрілися збірні Білорусі та Чехії.

Поєдинок був важливий для обох команд, адже чехам потрібні очки, щоб потрапити в плей-офф турніру, а білоруси на межі вильоту в перший дивізіон.

Все вирішилося в першому періоді, коли у ворота білорусів влетіло три шайби. Перемога Чехії – 3: 0, перша в основний час на чемпіонаті світу. До цього чехи тричі перемагали в овертаймах. У тому числі в четвер Чехія в додатковий час обіграла збірну Росії.

Білорусь же зазнала п'ятої поразки поспіль на світовій першості. І доля останнього місця в групі може вирішитися в суботу, коли зійдуться аутсайдери Білорусь і Австрія.

Раніше ми писали, що тренер збірної Білорусі звільнився після трьох поразок на чемпіонаті світу. Дейв Льюїс покинув свою посаду після поразок від Франції (2: 6), Швеції (0: 5) і Росії (0: 6)