Збірна Аргентини виповзла в плей-офф Кубка Америки, динамівець Гонсалес в очікуванні

24 червня 2019, 00:16
Мессі і компанія фінішували другими в групі В слідом за Колумбією

/ Фото: AFP

Збірна Аргентини обіграла команду Катару в третьому турі групового етапу Кубка Америки і з другого місця в групі вийшла в чвертьфінал турніру. Рахунок в матчі відкрив форвард "Інтера" Лаутаро Мартінес, а після перерви одноклубник Олександра Зінченка Серхіо Агуеро добив аутсайдера групи – 2:0.

Аргентинці могли залишитися як мінімум у підвішеному стані, якби в паралельному матчі Парагвай зміг обіграти Колумбію, яка гарантувала собі вихід з групи з першого місця. Однак ні динамівець Дерліс Гонсалес, ні його партнери не змогли вразити ворота суперника, а ось колумбійці, які вийшли на поле напіврезервним складом, свій м'яч забили і відправили парагвайців в "зону очікування" – вони ще можуть пройти далі як найкраща команда, яка посіла третє місце.

NКомандаИВНПМО
1 КОЛУМБІЯ33004-09
2 АРГЕНТИНА31113-34
3 ПАРАГВАЙ30213-42
4 КАТАР30122-51

Як ми повідомляли раніше, в іншому матчі групи А вінгер Венесуели забив найшвидший гол Кубка Америки в 21-м столітті. Щоб відкрити рахунок в грі з Болівією, венесуельцю Дарвіну Мачісу знадобилося всього 75 секунд. Його команда виграла – 3:1. Як результат, в 1/4 фіналу з групи А вийшли Бразилія і Венесуела.

46-й розіграш Кубка Америки відбувається у Бразилії з 14 червня по 7 липня 2019. У попередній раз бразильці брали турнір 1989 року. Вдруге поспіль титул захищає збірна Чилі. У турнірі беруть участь 12 команд, зокрема запрошені представники Азії Японія і Катар, однак вперше за 10 участей поспіль у турнірі не зіграє команда Мексики.

Раніше ми писали, що збірна Бразилії вийшла в плей-офф, не зважаючи на фейл одноклубника Зінченка. Господарі Кубка Америки розгромили перуанців – 5:0. Вілліан записав на свій рахунок один з найкрасивіших голів турніру.