Збірна Аргентини не змінюватиме тренера після фіаско на Кубку Америки

3 липня 2019, 13:39
41-річний фахівець планує відпрацювати до кінця свій контракт

/ Фото: AFP

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні залишиться на своєму посту, незважаючи на поразку в півфіналі Кубка Америки від команди Бразилії з рахунком 0:2. Перший гол був забитий на 19-й хвилині. Відзначився нападник Габріель Жезус з передачі Роберто Фірміно. Фірміно взяв участь і в другій гольовий атаці господарів, забивши другий м'яч на 71-й хвилині. Йому асистував Габріел Жезус.

Як повідомляє TNT Sports, 41-річний фахівець планує відпрацювати до кінця свій контракт, термін якого закінчиться в грудні нинішнього року.

Аргентинцям належить матч за третє місце на Кубку Америки. Суперником стане команда, яка програє в півфінальному матчі Перу – Чилі. Обігравши Аргентину, національна команда Бразилії стала першим фіналістом Кубка Америки-2019. Вирішальна зустріч відбудеться 7 липня.

Раніше ми повідомляли, що Аргентина не може виграти трофей вже 26 років поспіль. Останнього разу аргентинці перемагали на Кубку Америки в 1993 році. А за останні п'ять років вони тричі грали у фіналах міжнародних турнірів – на ЧС-2014 і двічі в Кубку Америки.

Нагадаємо, що Ліонель Мессі розсмішив неймовірним промахом на Кубку Америки. Зірка збірної Аргентини запустив м'яч у небеса з вигідної позиції і сам після цього розсміявся.

Також на турнірі трапився ще один курйоз. Луїс Суарес вимагав пенальті за гру рукою воротарем. Уругвайський футболіст був залучений в гру і не помітив, що йому протистояв воротар, а не польовий гравець.