Збірна Англії закінчила відбір Євро-2020 розгромом в Косово

17 листопада 2019, 21:53
Господарі тримали мінімальний рахунок 0:1 аж до 79-ї хвилини

Сьогодні завершився відбірковий турнір Євро-2020 в групі А. В останньому матчі збірна Англії розібралася в Пріштіні з командою Косово з рахунком 4:0. Нагадаємо, Англія і Франція забезпечили собі путівки до фінального раунду туром раніше, хоча і пізніше України.

Незважаючи на те, що Косово робить лише перші кроки в європейському футболі, цій команді вдалося налякати англійців у вересневому матчі. Тоді в Саутгемптоні господарі перемогли з хокейним рахунком 5:3. Тепер же інтриги не було, хоча господарі протрималися до 32-ї хвилини. Дивіться, як Гаррі Вінкс відкрив рахунок.

Правда, другий м'яч англійці забили лише на 79-й хвилині, коли відзначився капітан Гаррі Кейн. Добили косоварів Маркус Решфорд і 20-річний Мейсон Маунт з "Челсі", що вийшли на заміну. Дивіться найкращі моменти другого тайму.

У ще одному поєдинку неділі в цій групі А болгари обіграли вдома чехів 1: 0, які вже гарантували собі поїздку на Євро-2020 туром раніше. У першому таймі в Софії глядачі голів не побачили.

Все вирішилося на 56-й хвилині, коли "все порішав" Васил Божиків.