Збірна Англії виставила наймолодший склад за 61 рік і розбила Ісландію (відео)

19 листопада 2020, 08:33
Родоначальники футболу посіли лише третє місце в своїй групі Ліги націй

/ Фото: Reuters

У середу близько півночі завершився груповий раунд Ліги націй. У квартеті А2 елітного дивізіону збірна Англії завдала поразки ісландцям, які програли шостий матч поспіль. Причому господарі виставили в стартовому складі чотирьох гравців віком до 21 року, чого не спостерігалося з 1959 року! Тоді англійці зустрічалися з Північною Ірландією. В іншому поєдинку групи Бельгія обіграла Данію, а Куртуа пропустив безглуздий м'яч.

Власне, англійська молодь і створила розгромну перемогу на "Вемблі". Півзахисник "Вест Гема" Деклан Райс відкрив рахунок на 20-й хвилині, і незабаром Мейсон Маунт із "Челсі" його подвоїв. А в останні 10 хвилин зустрічі форвард "Манчестер Сіті" Філ Фоден оформив дубль, і на табло висвітлився остаточний рахунок – 4:0.

Ще одним із молодих, кому Гарет Саутгейт довірив місце в стартовому складі, виявився 19-річний нападник "Арсенала" Букайо Сака. З цього квартету тільки Маунта замінили на 64-й хвилині. Дивіться огляд матчу в Лондоні.

Правда, збірна Англії виявилася в своїй групі лише третьою, пропустивши вперед Бельгію і Данію. А Ісландія залишає Лігу А і буде виступати в другому дивізіоні.

Дізнавайтеся всі результати матчів середи в Лізі націй.