Збірна Англії виграла юніорський чемпіонат Європи з футболу

15 липня 2017, 23:40
У фіналі англійці обіграли команду Португалії

Трофей на тлі Тбілісі. Фото

Збірна Англії виграла чемпіонат Європи з футболу серед гравців не старше 19 років, який проходив в Грузії.

У фінальному матчі, який пройшов в Тбілісі в суботу, англійці перемогли однолітків зі збірної Португалії з рахунком – 2: 1. Всі голи в матчі були забиті футболістами збірної Англії. Чужі ворота вразили Іса Суліман (50-а хвилина) і Лукас Нмеча (68), а Дюжон Стерлінг (56) записав на свій рахунок автогол. На 86-й хвилині англійці залишилися в меншості – за дві жовті картки був вилучений Тайо Едун.

Турнір проводиться з 1948 року – спочатку під назвою Юніорський турнір ФІФА, з 1980 року він став називатися чемпіонат Європи для юнаків до 18 років, а з 2001 року організатори підвищили вік учасників, і турнір отримав нинішню назву.

Англійці вперше завоювали "золото" в сучасній історії турніру.