Збірна Англії в товариському матчі обіграла Францію

18 листопада 2015, 01:30
На "Уемблі" прибули прем'єр Великобританії Девід Кемерон, принц Вільям, мер Лондона Борис Джонсон

<p>Фото AFP</p>

Футболісти збірної Англії на своєму полі добилися перемоги над командою Франції в товариському матчі.

Зустріч, що відбулася у вівторок на стадіоні "Уемблі" в Лондоні, завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів. На 39-й хвилині дебютний м'яч за збірну забив півзахисник "Тоттенхема" Деле Аллі, а на 48-й відзначився капітан команди Уейн Руні.

Матч був під загрозою зриву через теракти, що сталися 13 листопада в Парижі. Один з вибухів тоді був здійснений біля стадіону "Стад де Франс", де проходив товариський матч збірних Франції та Німеччини, на якому були присутні президент Франції Франсуа Олланд і глава німецького МЗС Франк-Вальтер Штайнмаєр.

На знак солідарності, змінивши свої графіки, на "Уемблі" прибули прем'єр Великобританії Девід Кемерон, президент Футбольної асоціації Англії (FA) принц Вільям, мер Лондона Борис Джонсон та інші високопоставлені чиновники.

Більше 70 тисяч присутніх на стадіоні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, а після виконали гімн Франції, слова якого транслювалися на великих екранах. Гігантська арка над стадіоном у ці дні підсвічена в кольори французького прапора. Обидві команди вийшли на гру з чорними пов'язками. Безпеку на "Уемблі" забезпечували озброєні підрозділи лондонської поліції.