Збірна Англії розім'ялася на Перу

31 травня 2014, 10:59
У товариському матчі англійці забили три м'ячі

Розминка перед мундіалем. Фото AFP

Збірна Англії, яка продовжує готуватися до ЧС- 2014, у черговому товариському матчі впевнено обіграла на "Уемблі" команду Перу – 3:0.

Команді Роя Ходжсона в цій зустрічі, можливо, не вистачало легкості, але, так чи інакше, вона отримала заряд впевненості перед стартом турніру в Бразилії. Рахунок після півгодини гри відкрив Деніел Старрідж, після чого два кутових завершилися голами Гері Кехілла і Філа Джагєлка.

Обидві команда почали зустріч обережно. М'ячем більше володіли господарі, але отримати з цього вони нічого не могли. Перший небезпечний момент створили перуанці. Альберто Родрігес спробував вивести на ударну позицію Жана Десу, але воротар англійців Джо Харт кинувся вперед і перервав небезпечну передачу.

Відмінну реакцію голкіпер "Манчестер Сіті" продемонстрував і трохи пізніше, коли після удару Деси м'яч зрикошетив по Кехіллу. На іншій половині поле тим часом небезпечним моментом відзначився Старрідж. Форвард " Ліверпуля" виправився на 32 -й хвилині, коли прийняв близько штрафний м'яч після ауту у виконанні Глена Джонсона і по дузі переправив його у дальній кут.

Потім знову блиснув Харт, що відбив ногами м'яч після виходу Родрігеса один на один. Перуанці продовжили шукати шляхи до воріт суперника і після перерви. Так , дальній удар завдав Деса, але знову на шляху м'яча став голкіпер господарів.

Голи ж були забиті після кутових. Спочатку на 65 -й хвилині навіс Лейтона Бейнса головою замкнув Кехілл, а незабаром після подачі все того ж захисника "Евертона" відзначився і Філ Джагєлка, що скористався невпевненою грою голкіпера Рауля Фернандеса.

Два наступних товариських матчі англійці проведуть в Майамі, де в середу і суботу зустрінуться зі збірними Еквадору і Гондурасу відповідно. Чемпіонат світу для команди Ходжсона відкриється 14 червня в Манаусі матчем групи D проти Італії.