Саррі послали, а його команда "включила" волю: огляд перемоги "Челсі" над "Кардіффом"

31 березня 2019, 20:08
Після прочухана від фанатів кривдники "Динамо" видали неймовірну кінцівку в поєдинку АПЛ

Вілліан і Азар після крутої перемоги "Челсі" / Фото: AFP

Вболівальники "Челсі" в жорсткій формі висловили обурення грою своєї команди і роботою головного тренера Мауріціо Саррі. Це сталося під час матчу 32-го туру АПЛ проти "Кардіффа".

На 53-й хвилині по ходу заміни в складі лондонського клубу, коли замість півзахисника Педро на поле вийшов Еден Азар, фанати "Челсі" почали голосно скандувати: "F * ck Sarri-ball" – "До біса футбол Саррі".

По ходу першого тайму команда Мауріціо Саррі ні разу не пробила в створ воріт "Кардіффа". А пропустивши у другій половині, "Челсі" тим не менше здобув вольову перемогу з рахунком 2: 1. Ця вольова перемога стала для кривдників київського "Динамо" вже четвертою подібною поспіль над "Кардіффом".

Огляд матчу "Кардіфф" – "Челсі" – 1: 2

"Кардіфф" – "Челсі" – 1: 2

Голи: Камараса, 46 – Аспілікуета, 84, Лофтус-Чик, 90 + 1

"Кардіфф": Етерідж – Пельтьє, Моррісон, Манга, Беннетт – Гуннарссон, артерії (Ролс, 80) – Хойлетт, Камараса, Дж. Мерфі (Мендес-Лейнг, 90) Ньяссе (Зохоре, 85).

"Челсі": Кепа – Аспілікуета, Луїс, Рюдігер, Алонсо – Ковачич, Жоржина (Лофтус-Чик, 64), Барклі, Педро (Азар, 53), Ігуаїн (Жиру, 77), Вілліан.

Як повідомлялося раніше, тренер "Челсі" висловився про расистський скандал у Києві: "Такі матчі треба зупиняти".

Також повідомлялося, що екс- "гірник" Бернард забив перший гол у Прем'єр-лізі у ворота команди Ярмоленка.