Найбільш трилерний матч сезону: "Сосьєдад" врятувався від поразки, забивши пенальті на 101-й хвилині

17 серпня 2019, 22:55
Божевілля хто в Іспанії – "Валенсія" не реалізували 11-метровий і тут же сама пропустила з "точки"

/ Фото: AFP

Неймовірний по розв'язці і напруженням матч в першому турі іспанської Прімери влаштували "Валенсія" і "Реал Сосьєдад". Форвард господарів Гамейро відкрив рахунок на 59-й хвилині зустрічі і міг робити дубль з пенальті на 5-й доданій хвилині матчу, однак пробив з 11-метрового вище воріт.

Втім, переграли команди аж 12 хвилин у другому таймі. І так сталося, що гравець "Валенсії" Коклен отримав другу жовту картку, "привізши" пенальті в свої ворота, – і на 11-й доданій хвилині Ойарсабаль приніс "Сосьєдаду" нічию – 1:1 !!! Поки що це, мабуть, найбільш трилерна розв'язка в європейському футбольному сезоні-2019/2020.

Як Гамейро (Валенсія) на 90 + 5 хвилині не реалізував пенальті

Видалення Коклена (Валенсія) на 100-й хвилині

Рятівний для "Сосьєдаду" пенальті на 101-й хвилині – забиває  Ойарсабаль

• Чемпіонат Іспанії. 1-й тур
  • "Валенсия" – "Реал Сосьєдад" – 1:1
  • Голи: Гамейро, 59 – Ойарсабаль, 90+11 (пен.)
  • "Валенсія": Сіллессен, Гарай, Коста (Піччіні, 82), Габріел Пауліста, Васс, Гедеш, Кондогбіа, Коклен, Солер (Ферран Торрес, 90), Родріго (Черишев, 85), Гамейро.
  • "Сосьєдад": Мойя, Муньос (Родрігес, 85), Ле Норман, Сальдуа (Барренечеа, 82), Субельдія, Ільярраменді, Меріно, Янузай (Ісак, 71), Едегор, Ойарсабаль, Вілліан Жозе.
  • Попередження: Коклен, Черишев, Гарай – Едегор, Маріно, Салдуа, Ле Норман.
  • Видалення: Коклен, 90+10

Огляд матчу "Валенсія" – "Реал Сосьєдад" (1:1)

Як ми писали раніше, у "Реала" видалили кращого футболіста світу, але "вершкові" все одно перемогли. Навіть без травмованого Азара Королівський клуб вдало стартував у чемпіонаті Іспанії – 3:1 з "Сельтою".

В свою чергу "Барселона" без Мессі програла перший матч в чемпіонаті Іспанії. Каталонці на виїзді поступилися "Атлетику" з Більбао – 0:1. Відзначимо, що Ліонель вперше за 10 років пропускав старт Прімери – виною тому стала травма.

Дивіться огляд матчу "Атлетик" – "Барселона" (1:0)