Найтитулованіший олімпієць Фелпс знову не зміг перемогти на чемпіонаті США: "Ненавиджу це!"

10 серпня 2014, 11:29
Майкл Фелпс зайняв шосте місце на стометрівці на спині

Шосте місце на чемпіонаті США на стометрівці на спині – не той результат , заради якого найтитулованіший спортсмен в історії Олімпійських ігор Майкл Фелпс повернувся в плавання .

В суботу на національному чемпіонаті в Ірвайні ( Каліфорнія ) Фелпс у фінальному запливі в дисципліні , яка не є коронною для американця , показав час 53,95 секунди . Переміг олімпійський чемпіон і чемпіон світу Метт Греверс – 52,75 .

" Ненавиджу це , – сказав Фелпс. – Поки у мене далеко не все виходить , і треба щось міняти. Мене абсолютно не виправдовує те , скільки часу я пропустив. Якщо є тренування , я зобов'язаний на ньому бути " .

Фелпс взяв участь у трьох стартах на поточному чемпіонаті США , також завоювавши срібло на стометрівці батерфляєм і зайнявши сьоме місце на 100 м кролем . В неділю у нього буде останній шанс взяти золото – на 200 метрах комплексом .

Фелпсу , який зробив паузу в кар'єрі після Ігор- 2012 в Лондоні , належить вперше після повернення в спорт взяти участь у міжнародних змаганнях – Тихоокеанському чемпіонаті , який пройде в місті Голд – Кост ( Австралія ) з 21 по 25 серпня.