Найтитулованіший футболіст в світі першим в історії виграв 40 трофеїв

8 липня 2019, 11:11
Бразильський ветеран продовжує збирати трофеї до своєї колекції

Дані Алвес / Фото: AFP

Захисник збірної Бразилії Дані Алвес оновив світовий рекорд за кількістю командних трофеїв. У фіналі Кубка Америки збірна Бразилії з Алвесом в складі обіграла Перу з рахунком 3:1. Зустріч відбувалася в Ріо-де-Жанейро на легендарному стадіоні "Маракана".

Таким чином, бразилець завоював 40-й командний трофей в кар'єрі. Алвес 9 разів вигравав чемпіонати (Іспанії – 6 разів, 2 – Франції, Італії – 1), 7 разів національні Кубки (Іспанії – 5, Франції – 1, Італії – 1), 7 разів національні Суперкубки (5 в Іспанії, 2 у Франції), Кубок ліги (Франція), тричі брав Лігу чемпіонів (всі – з "Барселоною"), двічі – Кубок УЄФА (обидва – з "Севільєю"), чотири – Суперкубка УЄФА і виграв три чемпіонати світу серед клубів.

У складі збірної Бразилії 36-річний Алвес двічі вигравав Кубок Америки і Кубок конфедерацій.

Збірна Аргентини раніше обіграла збірну Чилі (2:1) в матчі за третє місце на Кубку Америки. Мессі в цій грі був видалений. Після матчу він не прийшов на церемонію нагородження, звинувативши організаторів турніру в корупції і допомозі господарям змагань збірній Бразилії. Футболіст припустив, що суддя зустрічі отримав завдання показати йому червону картку.

Також стало відомо, що Мессі можуть жорстко покарати за скандал на Кубку Америки і завершити його міжнародну кар'єру. За критику на адресу Південноамериканської конфедерації футболу п'ятикратного володаря "Золотого м'яча" можуть дискваліфікувати на два роки.