Найтитулованіший футболіст світу додав у свою колекцію ще один трофей

21 квітня 2019, 21:46
Дані Алвес другий рік поспіль виграв чемпіонат Франції

/ Фото: AFP

Найтитулованіший футболіст світу бразильський захисник "Парі Сен-Жермен" Дані Алвес поліпшив свій рекорд за кількістю завойованих трофеїв. Згідно зі статистикою ФІФА, після дострокової перемоги "ПСЖ" в чемпіонаті Франціїв активі 35-річного футболіста стало 39 нагород.

Найбільшу кількість титулів – 23 – Дані Алвес завоював у складі "Барселони". Гравець також вигравав трофеї, виступаючи за "Севілью", "Ювентус" і збірну Бразилії.

Бразилець є шестиразовим чемпіоном Іспанії, триразовим переможцем Ліги чемпіонів і дворазовим – Кубка УЄФА. П'ять разів він вигравав Кубок і Суперкубок Іспанії, чотири рази – Суперкубок УЄФА, тричі – клубний чемпіонат світу, двічі – Кубок конфедерацій. Двічі ставав чемпіоном Франції. По разу бразилець перемагав в чемпіонаті і Кубку Італії, Кубку Франції, Кубку французької ліги, Суперкубку Франції, Кубку Нордесте і Кубку Америки.

Ще в минулому році Дані Алвес обійшов валлійця Райана Гіггза і шотландця Кенні Далгліша. Обидва гравці завоювали по 36 трофеїв і вже завершили кар'єру.