Найрезультативніший матч сезону: "Десна" знищила "Карпати" в чемпіонаті України

8 грудня 2019, 16:15
Чернігівці тимчасово піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Карпати"

Чернігівська "Десна" і львівські "Карпати" видали найрезультативніший матч сезону в чемпіонаті України. У 17-му турі Прем'єр-ліги чернігівці в гостях розгромили львів'ян із рахунком 6:2! Цікаво, що напередодні зустрічі гравець "Карпат" Єгор Назарин розказав, що у команди була сувора розмова з уболівальниками після серії невдалих матчів. "Але зараз все добре, ми розуміємо їх, вони розуміють нас і підтримують у цій непростій ситуації", – зізнавався він в інтерв'ю zbirna.com, але після сьогоднішньої зустрічі ультрас явно захочуть отримати пояснення від команди.

А відповідати є за що – господарі поля пропустили вже на третій хвилині зустрічі, а до середини першої половини гри "горіли" в два м'ячі. Правда, тут же один вони відіграли, але після перерви свою команду підвів воротар Олег Кудрик який заробив червону картку. У меншості та ще без основного воротаря львів'яни пропустили ще чотири голи.

"Карпати" – "Десна" – 2:6
Голи: Назарина (17, пен), Бойчук (64) – Імереков (3), Філіппов (16, пен, 88), Калитвинцев (51, 80), Хльобас (77)

"Карпати": Кудрик, Веремієнко, Мартінс, Дубінчак, Халль, Назарина, Ді Франко (Лях, 46), Гуцуляк (Деда, 68), Кльоц, Кучер (Артим, 60), Бойчук.

"Десна": Литовка, Імереков, Гітченко, Фаворов, Калитвинцев (Дегтярьов, 84), Мостовий, Огиря, Кузик (Картушов, 74), Фаворов, Філіппов, Хльобас (Конопля, 88).

Попередження: Мартінс (14), Фаворов (37), Дубінчак (74), Веремієнко (85).

Вилучення: Кудрик (57).

Зазначимо, що досі найрезультативнішим матчем чемпіонату України був поєдинок між "Шахтарем" і "Зорею", який завершився з рахунком 4:3.