Неймовірний камбек на чемпіонаті світу: відео шайби за 0,4 секунди до сирени

23 травня 2019, 22:39
Канадці зрівняли рахунок в основний час матчу проти швейцарців за частки секунди до закінчення основного часу

Шайба за 0,4 секунди до закінчення основного часу врятувала канадців

Збірна Канади обіграла Швейцарію в чвертьфінальному матчі ЧС-2019 з рахунком 3: 2 в овертаймі. Переможна шайба на рахунку Марка Стоуна, який оформив дубль. Але раніше у складі "кленових листків" відзначився захисник Деймон Сіверсон, який зрівняв рахунок за 0,4 секунди до кінця основного часу! У швейцарців голи на рахунку форвардів Свена Андрігетто і Ніко Хішіра.

Відео шайби збірної Канади за 0,4 секунди до закінчення основного часу:

Канада – Швейцарія – 3: 2 (0: 1, 1: 1, 0: 0) ВІД 1: 0

Голи: Андрігетто (Діаc, Фіала), 18:06 (0: 1, бол); Стоун (Фаббро, Дюбуа), 25:45 (1: 1); Хішір (Марчіні, Нідеррайтер), 39:57 (1: 2, бол); Сіверсон (Стоун), 59:59 (2: 2); Стоун (Дюбуа, Теодор), Стоун (Дюбуа, Теодор), 63:07 (3: 2).

Нагадаємо, що в паралельному чвертьфінальному поєдинку чемпіонату світу з хокею збірна Росії обіграла команди США з рахунком 4: 3 і вийшла в півфінал.

Раніше збірна Канади посіла перше місце в групі А: шість перемог, одна поразка (від фінів). Збірна Швейцарії зайняла четверте місце в групі B: чотири перемоги поспіль, потім три поразки поспіль.