"Найбезглуздіший автогол": російський футболіст забив м'яч у свої ворота на юнацькій Олімпіаді

18 жовтня 2018, 20:32
У фіналі турніру з міні-футболу російський футболіст потужним ударом відправив м'яч у сітку своїх воріт

Автогол Данила Карпюка. Фото: кадр з трансляції

У Буенос-Айресі в рамках юнацьких Олімпійських ігор проходить фінал міні-футбольного турніру між збірними Бразилії та Росії. Після першого тайму рахунок 1: 0 на користь південноамериканців. На другій хвилині зустрічі м'яч в свої ворота забив Данило Карпюк. Ймовірно, він хотів пробити в суперника, щоб м'яч пішов за межі поля. Але Карпюку не вдався цей трюк, в результаті він потужним ударом забив м'яч у сітку своїх воріт. Російські ЗМІ вже назвали цей м'яч "найбезглуздішим автоголом у історії".

Юнацькі Олімпійські ігри в Буенос-Айресі завершаться 18 жовтня. Напередодні двоє українських спортсменів завоювали медалі на Юнацьких Олімпійських іграх. Софія Лискун і Тарас Бондарчук виграли по "сріблу".

Нагадаємо, що в Буенос-Айресі підходять до завершення Юнацькі Олімпійські ігри, на які вирушили 55 українців. Українські атлети виступали в 22-х видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, велоспорт, веслування академічне, веслування на байдарках і каное, гімнастика спортивна, гімнастика художня, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, скелелазіння, спортивна акробатика , стрільба з лука, стрільба кульова, стрибки у воду, сучасне п'ятиборство, теніс, тхеквондо, фехтування.