Найдорожчий український воротар просидів в запасі весь матч "Вальядоліда" проти "Леганеса"

3 січня 2020, 21:58
Минуло вже 19 турів в іспанській Ла Лізі, а голкіпер Андрій Лунін ще жодного разу не вийшов на поле

"Вальядолід" і "Леганес" зіграли внічию / Фото: Getty Images

В 19-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Вальядолід" на своєму полі зіграв у результативну нічию з "Леганесом". Поєдинок відбувся у Вальядоліді і завершився з рахунком 2:2. Двічі господарям довелося відіграватися: на голи Мартіна Брейтуейта (4-та хвилина) і Роке Меси (13) "Вальядолід" відповідав точними ударами молодого турецького нападника Енеса Унала (дубль, 8 і 79 хвилини).

Український воротар господарів Андрій Лунін потрапив до заявки на матч, але весь поєдинок традиційно просидів в запасі. Цього сезону в складі "Вальядоліда" Лунін ще жодного разу не вийшов на поле в чемпіонаті Іспанії, на його рахунку тільки один поєдинок в Кубку (відстояв на "нуль").

Зазначимо, що трансферна вартість 20-річного воротаря, права на якого належать мадридському "Реалу", за оцінкою transfermarkt становить 3 мільйони євро. Він – найдорожчий український голкіпер (вартість Пятова оцінили в 2,5 мільйона). Торік Лунін в складі збірної України U20 виграв чемпіонат світу, а також був визнаний найкращим воротарем турніру.

Пізніше в п'ятницю відбудеться ще один матч Ла Ліги "Севілья" – "Атлетік".

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Андрій Лунін на клубному стадіоні "Вальядоліда" "Хосе Соррилья" зробив пропозицію своїй дівчині і у відповідь почув заповітне "так". Пара познайомилася в інтернеті. Анастасія родом з Дніпра, а за освітою архітектор.

До речі, останніми днями 2019 року з'явилася інформація, що Лунін може вирушити в оренду до "Дніпра-1", щоб отримати більше ігрової практики. Та й наречена буде в рідному для себе місті.