Найдорожчий новачок "Шахтаря" забив дебютний гол у першому ж матчі

12 березня 2019, 19:03
Наразі Тете відзначився тільки в спарингу з молодіжкою, але запевняє, що попереду ще багато голів

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

Вранці в Святошино футболісти першої команди донецького "Шахтаря", які брали участь в недільній зустрічі з львівськими "Карпатами" в 21-му турі чемпіонату України, відновлювалися в фітнес-залі протягом півгодини. Решту чекала ігрове навантаження – спаринг з молодіжкою.

Суперники провели два тайми по 35 хвилин. У стартовому складі "Шахтаря" на полі з'явилися Кудрик, Корнієнко, Бондар, Кривцов, Бутко, Малишев, Патрік, Фернандо, Соломон, Тете і Кайоде.

У самому дебюті комбінація за участю Тете і Кайоде завершилася точним ударом Фернандо (1:0), а ще через шість хвилин Тете пробив з кута штрафного майданчика, і м'яч після невеликого рикошету влетів в сітку (2:0). Це був перший м'яч бразильця в футболці "гірників". Нагадаємо, що "Шахтар" купив Тете у "Греміо" за 15 мільйонів євро. А сума відступних за новачка "Шахтаря" – 150 мільйонів євро.

"Молодіжний склад "Шахтаря"також дуже хороший, але ми показали свою гру, а я зумів забити і допомогти здобути перемогу. Відзначитися в першому матчі завжди важливо для будь-якого футболіста. Я щасливий! Продовжуватиму працювати, і, дай Бог, попереду ще багато голів", – поділився враженнями від дебюту Тете.

У другій половині Паулу Фонсека випустив Шевченка, Бондаренка, Сіпріано, Маркоса Антоніо, Дентіньо, Нема і Тотовицького, в команді Валерія Кривенцова на заміну вийшли Кузьменко, Меліченко, Яловенко і Чаговець. Молодіжка зусиллями Дмитра Топалова відіграла один гол – 2:1.

Нагадаємо, заключний матч першого етапу Прем'єр-ліги "Зоря" – "Шахтар" відбудеться 16 березня в Запоріжжі (початок о 17:00).