Найшвидша людина планети оригінально закликав дотримуватися дистанції під час пандемії коронавірусу

13 квітня 2020, 20:52
Усейн Болт згадав свій легендарний забіг

Усейн Болт / Фото: AFP

Ямайський легкоатлет Усейн Болт в жартівливій формі попросив людей не наближатися один до одного в період поширення вірусу Covid-19. На своїй сторінці в Instagram Болт опублікував знамениту фотографію його фінішу на дистанції 100 метрів на Олімпійських іграх-2008 в Пекіні. Там спортсмен встановив світовий рекорд (9,69 секунди) і випередив найближчого переслідувача на 0,2 секунди.

"Соціальне дистанціювання. Зі святом Великодня", – написав Болт.

За останніми даними, загальне число заражених в світі досягло 1 867 129 людини. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 115 278 летальні випадки від інфекції, вилікувалися 434 098 чоловік.

До речі, сам Усейн Болт виграв забіг у мототакси в Лімі . Рекордсмен світу в спринті показав, що він не розгубив форму після завершення кар'єри.

Дивіться, як в Україні проводять ось такі незвичайні змагання:

Дивіться також, як американський бігун Інфініт Такер виграв забіг на 400 метрів з бар'єрами