Самуель Тефера виграв "золото" чемпіонату світу в бігу на 1500 метрів

4 березня 2018, 19:37
Компанію ефіопові на подіумі склали поляк Левандовські і марокканець Ігуідер

Фініш Тефери. Фото AFP

Стаєр з Ефіопії Самуель Тефера завоював золоту медаль у бігу на 1500 метрів на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в британському Бірмінгемі.

У фінальному забігу Самуель Тефера показав час 3 хвилини 58,19 секунди. Срібним призером світової першості став поляк Марцин Левандовскі (3.58,39). А бронзову медаль виграв марокканець Абдалааті Ігуідер (3.58,43).

На жаль, українських спортсменів не було в медальному забігу на 1500 метрів чемпіонату світу.

Нагадаємо, що українська чоловіча команда не стартувала в естафеті 4х400 метрів через відсутність одного зі спортсменів
Євген Гуцол не зміг вирушити на ЧС в Бірмінгем через проблеми з візою.

Раніше ми повідомляли, що екстравагантна блондинка Юлімар Рохас виграла чемпіонат світу в потрійному стрибку . Спортсменка з Венесуели показала результат 14,63 метра .

Нагадаємо, що спортсмен з Нової Зеландії штовхнув ядро за 22 метри і взяв " золото " чемпіонату світу – Томас Уолш виявився на голову сильніше за всіх конкурентів .