Найвпливовішою жінкою Білорусі стала біатлоністка

8 березня 2018, 14:32
Дар'я Домрачева завоювала дві медалі на минулих Олімпійських іграх в Пхенчхані

Дар'я Домрачева. Фото: AFP

Чотириразова олімпійська чемпіонка з біатлону Дар'я Домрачева визнана найвпливовішою жінкою Республіки Білорусь.

Компанія БелаПАН провела опитування серед 51 експерта з різних сфер суспільного життя. До складу експертної ради входили відомі політичні діячі, економісти, актори, співаки, соціологи, журналісти та письменники, повідомляє Naviny.by.

За результатами опитування Домрачева названа найвпливовішою жінкою країни (53 очка), друге місце зайняла глава Адміністрації президента Наталія Качанова (45), на третьому місці – лауреат Нобелівської премії з літератури за 2015 рік Світлана Алексієвич (37).

У сезоні-2017/18 Домрачева завоювала дві нагороди на Олімпіаді в Пхенчхані – "золото" в естафеті і "срібло" в мас-старті, на Кубку світу вона чотири рази потрапляла в призи (два "золота" і дві "бронзи") і після шести етапів посідає п'яте місце в загальному заліку.

"Неперспективна" Дар'я Домрачева увійшла в історію Олімпіад - історія успіху чотирикратної олімпійської чемпіонки.

До речі, чоловік у Домрачевої також рекордсмен. Знаменитий норвезький біатлоніст Уле-Ейнар Бйорндален виграв 8 золотих медалей на Олімпіадах – найбільше серед чоловіків.