Найбільша поразка Шевченка: Іспанія розгромила Україну 4:0

6 вересня 2020, 23:34
Іспанська збірна катком проїхалася по українцях, забивши у ворота П'ятова чотири "сухі" м'ячі

/ Фото: Reuters

У Мадриді завершився матч другого туру Ліги націй, в якому збірна Іспанії розгромила 4:0 Україну. Три м'ячі були забиті ще в стартові 32 хвилини поєдинку, коли дублем відзначився капітан іспанців і мадридського "Реала" Серхіо Рамос, а ще один гол у ворота Андрія П'ятова забив 17-річний Ансу Фаті з "Барселони" на прізвисько "другий Мессі". А добив українців на 84-й хвилині вінгер "МанСіті" Ферран Торрес.

Усі голи матчу Іспанія – Україна (4:0)

Серхіо Рамос, 3 (пенальті)

Серхіо Рамос, 29

Фаті, 32

Ферран Торрес, 84

Поразка з рахунком 0:4 стала найбільшою для Андрія Шевченка за час роботи на посаді головного тренера збірної України. До цього антирекорд належав матчу попередньої Ліги націй, в якому наша команда поступилася на виїзді Словаччині 1:4.

Іспанія – Україна – 4:0
Голи: Рамос, 3 (пен.), 29, Фаті, 32, Ф. Торрес, 84
Іспанія: Де Хеа – Навас, Рамос (Гарсія, 60), П. Торрес, Регілон – Ольмо, Родрі, Тіаго, Меріно – Фаті, Морено (Ф.Торрес, 74)
Україна: П'ятов – Тимчик, Кривцов, Матвієнко, Михайличенко – Маліновський, Зінченко, Харатін (Сидорчук, 63) – Ярмоленко (Коваленко, 79), Марлос (Циганков, 55), Яремчук
Попередження: Родрі – Малиновський, Коваленко

Статистика матчу Іспанія – Україна (4:0)

Нагадаємо, трьома днями раніше, в стартовому матчі Ліги націй, Іспанія зіграла 1:1 з Німеччиною на її полі. На останніх секундах "Червону фурію" врятував від поразки Хосе Гайя.

Тим часом команда Андрія Шевченка перед зустріччю з Іспанією перемогла в фартовому для себе Львові. Україна обіграла Швейцарію 2:1.